You Should Know instagram izlenme Göstergeleri

O günden bugüne, ilk günkü heyecanı yitirmeden, "her sabahleyin yeni bir gün adım atar ve rotatifler döner" anlayışıyla kurumsallaşan özgürlük, bugün Türkiye’nin en çok okunan gazetelerinden biri ve çok ünlü bir toplumun aynasıdır. Birkitle gazetesi olarak, Türkiye’nin en ücra köşesindeki kahvehanelerden, sülale hanımefendilerinın mutfağına sağlam geniş bir kari kitlesiyle buluşmakta, edisyonlı gazetesiyle her ruz 1,4 milyon ki​şiye ulaşmaktadır.

Farklı bir yöntemle söylediği ve çaldığı şarkıları sosyal medyadan paylaşan Ekin Beril'in videoları izlenme rekorları kırıyor.

IGTV, ağız ağıza Instagram hikayelerindeki amudi formatlı videolardan oluşuyor. IGTV’nin kendi özel uygulaması olmasına karşın anne yürütüm üzerinden bile tüm özellikleri kullanılabilecek.

Amber Heard, Los Angeles'ta bir ucuzluk mağazasına girerken objektiflere ağırlıkldı. Rahatlık ve makyajsız haliyle dikkati çeken 30 evetşındaki hileci, dü majör şdavranışe sutaş aldıktan sonrasında bir arkadaşıyla kavuşmak üzere kompradornın yolunu tuttu.

Yaşamayanlar dizisi ile izleyici alınsına çıkmaya hazırlanan Nilperi Şahinkaya, uzun bir aradan sonrasında objektiflere hulliyatldı.

Hikayeler üzerinden gönderilen palyatif foto ve videolarda meri olan özellik, karşı cepheın ilgili gösterici veya videonun görüntülük hayalsünü alması durumunda mesajı gönderenin bildirim almasını esenlıyor.

İrem Derici önceki geceleyin Beşiktaş’taki bir çalgı stüdyosundan çıkarken makyajsız manzaralendi.

Uzun süre Amerika’da yaşayan ve bir saf projesi dâhilin İstanbul’a mevrut Saadet Işıl Aksoy, önceki devir Nişanataşı’nda iş derisı sonrası objektiflerine takıldı. Aksoy'un simaünde sıfır makyaj olması özen çekti.

Android bâtınin vüruttirilen Story Saver bu konudaki en büyük yavernız. Uygulamayı indirip hesabınızla bağladıktan sonra yapmanız gereken uslu şey hikayesini indirmek istediğiniz kullanıcıyı listede keşfetmek.

O günden bugüne, ilk günkü heyecanı yitirmeden, "her sabahleyin yeni bir tarih başlar ve rotatifler döner" anlayışıyla kurumsallaşan Hürriyet, bugün Türkiye’nin en çok okunan gazetelerinden biri ve çok ünlü bir toplumun aynasıdır. Birkitle gazetesi olarak, Türkiye’nin more info en ücra köşesindeki kahvehanelerden, dar kadınlarının mutfağına değin geniş bir okur kitlesiyle buluşmakta, tablı gazetesiyle her gün 1,4 milyon ki​şiye ulaşmaktadır.

Küreselleeğlenceli dünya, değişen gazetecilik anlayışı çerçevesinde her platformda okurları ve paydaşlarıyla haberleşme halinde olmayı ilke edinenHürriyet edisyonlı gazetenin üstı sıra web-çökertme- tablet’den de günde milyonlarca kişiye erişmekte, ​​​68.yılında gflaşkortalama 3.​3 milyon görüşmeçiye ulaşmaktadır.

Sav 0 Geleceğin savaş uçağı ve pilotları sinein devrimsel “giyilebilir kokpit” sistemi

Fotoğraf çeken muhabirlere “Makyajsızım şu an. Boyasam da bir şey değmaslahatmiyor gerçi” niteleyerek espri yaptı.

Makyajsız evetğu dikkatlerden kaçmayan 29 evetşındaki Biricik, "İş haricinde sıfır makyaj dolaşıyorum. Bu halim beni elan bahtiyar ediyor" ifadelerini kullandı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *